Szybkie biegi bytomian

​Lekkoatletyka. Zawodnicy MKS-MOSM, uczniowie Szkół Mistrzostwa Sportowego odnieśli koleje sukcesy w Arenie Toruń.

• Wydanie: ZB_21_04
  • Data:
  • Artykuł był oglądany 1183 razy

Podczas niedawnej inauguracji sezonu reprezentanci bytomskiego klubu i sportowych szkół zdobyli w Toruniu medale oraz ustanowili rekordy życiowe. Odnieśli sukcesy również na II Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym. W kategorii wiekowej U-14 błysnęła Zuzanna Jaroń z SPMS. W biegu na 1000 m uzyskała najlepszy w Polsce wynik 3,13,32. Na tym samym dystansie 2. miejsce zajęła młodziczka Kamila Augustiniok. Adrian Romberg z VLOMS zwyciężył w wyścigu na 1500 m juniorów, uzyskując bardzo dobry rezultat 3,57,20. Bytomscy lekkoatleci szykowali się do Mistrzostw Śląska, zaplanowanych na 31 stycznia w Spale oraz do Mistrzostw Polski Juniorów, odbywających się od 12 do 16 lutego Toruniu. Natomiast młodzicy i dzieci powalczą o prymat w regionie na przełomie lutego i marca