Zb logo

  

   blogi   forum

Wiadomości

Komentarze / Blogi

Tomasz Nowak Tomasz Nowak

Kamera! Akcja! I nic nie widać

​Bytomski system monitoringu to 38 kamer non stop rejestrujących to,… więcej >>>


Marcin Hałaś Marcin Hałaś

Domki z kart

​Niemal równy rok temu pisałem w tym miejscu w komentarzu… więcej >>>


Witold Branicki Witold Branicki

Krajobraz po historycznym spadku

​Na 760-lecie lokacji Bytomia na prawie niemieckim Ratusz oraz jego… więcej >>>


Jacek Sonczowski Jacek Sonczowski

Święto policji w teatrze “Rozbark”

​Policjanci z bytomskiego garnizonu spotkali się w Bytomskim Teatrze Tańca… więcej >>>


Witold Branicki avatar
2018.07.10
Witold Branicki

Pierwszy trening Polonii

​Wrócili na Olimpijską20 zawodników, wśród nich 3 bramkarzy, pojawiło się na pierwszych zajęciach piłkarskiej Polonii. Zgodnie z naszym wiadomościami, przedstawionymi w poniedziałkowym papierowym wydaniu „ŻB”, trening prowadził nowy szkoleniowiec Niebiesko-Czerwonych Marcin Domagała. Drużynie towarzyszył nowy dyrektor sportowy BS Polonia Bytom Zbigniew Cieńciała.  Na stadionie przy Olimpijskiej zabrakło kilku dotychczasowych graczy. Przed treningiem spod krzywego domku odjechał trener bramkarzy Marcin Suchański. W sztabie szkoleniowym pozostał kierownik zespołu Jerzy Szpernalowski. Wkrótce dowiemy się, z którymi piłkarzami Polonia zamierza się rozstać i ktorych pozyskać oraz kto będzie asystentem trenera Domagały.


News był oglądany 937 razy.
  • Ocena - 0 0 głosów
   


Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy

Kazimierz
napisał
13.07.2018
o 17:00

Tera z na 100% będzie awans!!!

Chłopski Rozum
napisał
13.07.2018
o 19:52

Awans finansowy działaczy tego klubu? Już są w Lidze Mistrzów!

Cidry ograły słabeuszy
napisał
14.07.2018
o 08:28

A co robi wybitny menadżer Coopi?
Myśli nad strategią zaorania stadionu i posadzenia kartofli grin

Pyta
napisał
21.07.2018
o 20:05

Kto płaci tym zawodowcom?

Odpowiada
napisał
21.07.2018
o 20:09

Bartyla czyli my

Erwin Gąska
napisał
06.08.2018
o 09:28

Sposób zarządzania Polonią przypomina pałętanie się niewidomego po pustym lokalu. Nie dość, iż klubowi brakuje prawdziwych menadżerów, to tworzy się dodatkowe fikcyjne stanowiska w typie dyrektor organizacyjny. A to wszystko dla jednych i tych samych. Dopóki Polonii dobrze się nie wywietrzy, dopóty ten klub dalej będzie trwał w Nirvanie niemożności.Tak jak wszędzie trzeba pracować aby tworzyć wartość dodaną. Ale w tym klubie sięga się do kabzy podatnika i żyje ponad stan, zamiast go przeorganizować.

Adam
napisał
07.08.2018
o 05:28

Polonia powinna być całkowicie odcięta od państwowych pieniędzy, powinna się utrzymywać z biletów. Jak tak się stanie to zobaczycie, jak Polonia zacznie grać. Teraz to sztuczne podtrzymywanie trupa któremu ni się chce żyć ni umrzeć

Bytomski sport
napisał
18.08.2018
o 15:50

I tak bjegają od 10-tego lipca…
Czy dzienikarze ŻB,  mają w d…., znaczy w nosie czytelnika tej strony?

kibic
napisał
21.08.2018
o 19:13

Szanowna redakcjo, już minęła trzecia kolejka, a wy jeszcze jesteście w pierwszym treningu. Obudźcie się, bo was Bartyla obudzi.
artykuły z tego wydania

Lewica stawia na Czubaka

​Na szybko. Były dwukrotny przewodniczący Rady Miejskiej Jan Kazimierz Czubak to kolejny kandydat na prezydenta Bytomia. Wystawia go Sojusz Lewicy Demokratycznej – Lewica Razem, który po…

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

PiS rozbije układ

​Zjechali ministrowie. Bytomskie Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentowało swego kandydata na prezydenta miasta. W inauguracji kampanii Mariusza Janasa wzięli udział członkowie rządu, parlamentarzyści, wojewoda śląski, a także poseł do…

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Prawybory już 5 października

​Zapraszamy! 5 października po raz kolejny zapraszamy na prawybory „Życia Bytomskiego”. Spotykamy się na ulicy Dworcowej i wybieramy prezydenta Bytomia. Zapraszamy wszystkie komitety wyborcze oraz przede wszystkim…

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Daleko od górnictwa, czyli jak promuje się Bytom

​Z przytupem. Na kanale Youtube można obejrzeć nowy film promujący Bytom. Jest świetny: efektowny, dynamicznie zmontowany i daleki od stereotypowego postrzegania naszego miasta. 

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Politycy z Warszawy razem z Wołoszem

​Przywieźli wsparcie. Dawno nie mieliśmy w naszym mieście tak wielu znanych ogólnopolskich polityków jednocześnie. W minioną środę zawitali do nas liderzy Koalicji Obywatelskiej. Przyjechali, by poprzeć kandydującego na…

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Bytomski blues zabrzmi na „Rawie”

Zagrają w „Spodku”. Bytomski zespół KSW  BLUES po raz pierwszy w swojej karierze zagra podczas tegorocznej XXXVII edycji Rawy Blues, największej tego typu imprezie w Polsce.

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Rycząc, budzili lwa

​Duma przywrócona. Śpiący na bytomskim Rynku lew był bohaterem minionego tygodnia. Postarała się o to grupka bytomskich licealistów, inicjatorów akcji „Obudzimy lwa”. Młodym ludziom zależało na tym,…

więcej >>>
Życie miasta | 2018.09.21 | Edytor

Chodzić z kijami każdy może

​Zdrowo i przyjemnie. Bytomianka Katarzyna Marondel jest jedną z instruktorek promujących ogólnopolski projekt Nordic Walking na receptę. Zajęcia odbywają się co czwartek w Miechowicach, a liczba chętnych jest jedną z największych…

więcej >>>
Życie sportowe Środek życia | 2018.09.21 | Edytor

Od śmierci nikt się nie wykręci

​„Trupia” wystawa w muzeum. Katafalk, trumna, klepsydry, kostucha – otwarcie takiej wystawy powinno odbyć się w Dzień Zaduszny albo tzw. Halloween. Niemniej niezależnie od pory – na ekspozycję…

więcej >>>
| 2018.09.21 | Marcin Hałaś

Studenci seniorzy znowu się kształcą

​Indeksy dla nowych. Ponad 650 osób powyżej 50. roku życia uczęszcza na zajęcia Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Kolejny rok akademicki zainaugurował on podczas ceremonii zorganizowanej w Centrum…

więcej >>>
Środek życia | 2018.09.21 | Edytor

Krew nie dla wampirów

​Młodzież nie zawiodła. Już po raz XI nasz Rynek był miejscem Bytomskiej Wampiriady, imprezy zaadresowanej do honorowych dawców krwi. Podobnie jak w poprzednich latach najchętniej dzieliła się…

więcej >>>
Środek życia | 2018.09.21 | Edytor

Stary czerwony smok do wymiany

​Śródmieście. Ta informacja ucieszy najbardziej najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Zużyty już czerwony smok, główna atrakcja placu zabaw na placu Słowiańskim, zostanie wymieniony na nowy. Stanie się…

więcej >>>
Życie dzielnic | 2018.09.21 | Edytor

25 września 2018

imieniny:
Aurelii, Władysława

Bytom
7°C

Ciśnienie: 1035 hPa

Galeria Tomenki

Nasze akcje

  • Panteon bytomski

    Cykl artykułów o ludziach, którzy na przestrzeni wieków zasłużyli się dla Bytomia. więcej >>>

Redakcja