• Sport
Pogrom na wyjeździe, baraże wciąż realne
  • Data:
  • Autor: Tomasz Nowak

Kapitalne spotkanie rozegrali w minioną sobotę piłkarze Polonii Bytom. Na wyjeździe rozjechali Chojniczankę Chojnice aż 4:1 i wciąż zajmują pozycję dającą im prawo walki w barażach o awans do I ligi.

więcej
  • Sport
Trampkarze i oldboje zagrali podczas majówki
  • Data:

3 maja na stadionie Szombierek zorganizowano turniej trampkarzy z roczników 2012-14. Była to trzecia edycja Memoriału Stanisława Bykowskiego i Zenona Lisska.

więcej
  • Sport
Tragiczne miłego początki, czyli dwie twarze Polonii
  • Data:

Z głębokich czeluści piekła do jasnego nieba zabrali swych kibiców oraz samych siebie w meczu z Sandecją Nowy Sącz piłkarze Polonii Bytom. W pierwszej połowie stracili dwa gole i nie wykorzystali karnego. W połowie drugiej wbili rywalom cztery bramki i ostatecznie zwyciężyli 4:2.

więcej
  • Sport
Koniec marzeń o awansie
  • Data:

Koszykarze Polonii Bytom nie awansują do I ligi. Marzenia o powrocie do niej trzeba odłożyć do przyszłego roku. KSK Ciech Noteć Inowrocław okazała się przeszkodą nie do pokonania.

więcej
  • Sport
Hutnik brutalnie wyrwał polonistów z pięknego snu
  • Data:

Piękny sen piłkarzy Polonii Bytom przerwany. Po 12 meczach bez porażki w II lidze bezpardonowo wyrwali ich z niego zawodnicy Hutnika Kraków, którzy w minioną sobotę zlali naszych 4:1. Trzeba się otrząsnąć, bo już w piątek kolejny bardzo ważny mecz.

więcej
  • Sport
Brązowy medal już mają, walczą o więcej
  • Data:

Kiedy zaczynał się ten sezon Superligi Tenisa Stołowego, trenujący zespół Polonii Petralana Bytom Michał Napierała obiecywał medal. Słowa dotrzymał. Na razie jego podopieczni mają brąz, ale staną przed szansą powalczenia o znacznie więcej.

więcej
  • Sport
Karol Pietruszka mistrzem Europy w Taekwon-do
  • Data:

Reprezentujący Bytomski Sportowy Klub Taekwon-do Sonso Karol Pietruszka wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Europy. Do tego dorzucił jeszcze srebro w drużynie.

więcej
  • Sport
Szombierki zmieniły trenera, ale i tak dostały lanie od Cidrów
  • Data:

Po serii porażek IV-ligowe Szombierki Bytom zmieniły trenera, ale na razie to nie pomogło. Rozegrane w zeszłą sobotę derbowe spotkanie z Ruchem Radzionków skończyło się dla nich klęską. Cidry wygrały 6:1.