Wiadomości

Zamknij

Wielkie brawa dla zdolnych uczniów!

Małgorzata Himmel 08:18, 04.12.2025 Aktualizacja: 08:19, 04.12.2025
Skomentuj Wielkie brawa dla zdolnych uczniów! Uczniowie podczas wręczenia stypendiów

Siedemnaścioro  uczennic i uczniów kształcących się w bytomskich szkołach ponadpodstawowych odebrało Stypendia Prezesa Rady Ministrów, będące jednym z najwyższych wyróżnień dla młodych osiągających wybitne wyniki w nauce. Uroczystość odbyła się w Tarnogórskim Centrum Kultury. 

 

Dla kogo to wyróżnienie?

 

Otrzymują je uczniowie ze szkół ponadpodstawowych, który dostali tzw, świadectwo z czerwonym paskiem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. 

 

W tegorocznej edycji stypendium otrzymało 58 uczniów (17 ze wszystkich bytomskich szkół ponadpodstawowych), 15 z Chorzowa, troje z Piekar Śląskich , pięcioro  ze Świętochłowic i 18 z powiatu tarnogórskiego).

 

(Małgorzata Himmel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciebytomskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%