Zamknij

Posiedzi za niedozwolone substancje

Małgorzata Himmel 21:04, 27.10.2025
Skomentuj Policjanci zatrzymali 26–letniego bytomianina Policjanci zatrzymali 26–letniego bytomianina

Nawet trzy lata za kratami może spędzić 26–latek z Bytomia, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli zakazane substancje odurzające.

Bytomscy kryminalni komisariatu drugiego przejęli kolejne narkotyki, tym razem marihuanę. Zatrzymany w tej sprawie 26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci przypominają! Posiadanie każdej, nawet znikomej ilości narkotyków, jest zabronione, grozi za to kara do 3 lat więzienia.

 

– Stróże prawa byli pewni, że w tym mieszkaniu lokator trzyma narkotyki. Nie mylili się. Na miejscu zastali 26-latka. Przeszukanie mieszkania potwierdziło przypuszczenia policjantów. Stróże prawa znaleźli w lokalu marihuanę. Zabezpieczone przez policjantów środki trafiły do policyjnego depozytu, a zatrzymany 26-letni mieszkaniec Bytomia do policyjnego aresztu - tłumaczy mł. asp. Paulina Gnietko z KMP w Bytomiu.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Posiadanie każdej, nawet znikomej ilości środków odurzających, jest zabronione, grozi za to kara do 3 lat więzienia. Taka kara grozi 26-latkowi.

Policja przypomina, że ustawa przewiduje zaostrzenie kary do 10 lat za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

(Małgorzata Himmel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%