W piątek o godz. 12.00 w Kościele pw. św Jacka w Bytomiu odprawiono mszę żałobną. Następnie trumna z ciałem Wiktorii została przeniesiona na cmentarz parafialny Jeruzalem, gdzie odbyły się uroczystości pogrzebowe.
Bliscy 18 latki wciąż nie mogą się pogodzić z tym, co stało się dziewczynie. Przed kościołem św. Jacka pojawiły się ubrane na czarno koleżanki Wiktorii. Przypomnijmy, Wiktoria został zamordowana tydzień temu, przez 19 letniego Mateusza H. Z Radzionkowa.
Morderca poznał 18 latkę na przystanku autobusowym. W wynajmowanym mieszkaniu na ul. Kużaja w Radzionkowie udusił dziewczynę, a jej zwłoki zawinął w folię. Następnie zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radzionkowie i przyznał się do zabójstwa. Pisaliśmy na ten temat kilkakrotnie i jeden z artykułów możecie przeczytać TUTAJ.
Mateusz H. Został zatrzymany przez policjantów dzień później. Został już przesłuchany w prokuraturze. Przyznał się do winy. Zlecona przez śledczych sekcja zwłok potwierdziła, że 18 latka została uduszona. Nie można wciąż wykluczyć zabójstwa na tle seksualnym. To jednak mają wykazać dokładniejsze badania.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz