Zamknij

Weekendowe "trafienia" policjantów

16:04, 01.07.2025 Aktualizacja: 16:07, 01.07.2025
Skomentuj Fot. Freepik Fot. Freepik

Trzy dobre "trafienia" mieli bytomscy policjanci w ostatni weekend czerwca. Zatrzymali "za kółkiem" pijanego kierowcę z orzeczonym zakazem prowadzenia samochodów oraz dwóch mężczyzn posiadających narkotyki.

W sobotę 28 czerwca na ulicy Alojzjanów funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki seat. Od kierowcy wyczuwalny był zapach alkoholu. Okazało się, że siedzący za kierownicą 22-letni mieszkaniec Bytomia mia w wydychanym powietrzu aż 1,68 promila alkoholu. Ponadto policjanci ustalili, że nie jest to pierwszyzna. Zatrzymany złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.Dlatego grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W tym samym dniu bytomscy stróże prawa zatrzymali dwie osoby posiadające narkotyki.  W mieszkaniu 41-letniego mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 20 gramów amfetaminy. "Namierzono" również 27-latka, który ukrywał ponad 80 gramów marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku znacznej ilości do 10 lat

(MH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%